Триумфирај во животот : усоврши ги срцето и умот

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: The Life Triumphant | Бр. на страни: 188 | Димензии: 20 | Корица: мека

ЕКСКЛУЗИВНО ВО ПРЕДПРОДАЖБА на КупиКнига.мк „Триумфирај во животот : усоврши ги срцето и умот“ во издание на ЃУРЃА! Достапен од 08.09.2020. Грабнете ги првите примероци. Секое суштество живее во сопствен ментален свет. Неговите радости и таги се креации на неговиот ум и зависат само од умот за нивното постоење. Дали сте подготвени да го реализирате вашиот целосен потенцијал? Тогаш триумфот во животот е ваш. Оваа книга е бескомпромисна! Ќе ви покаже како да ги совладате срцето и умот и ќе заземе место како триумфален водич на вашиот живот.

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Триумфирај во животот : усоврши ги срцето и умот

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-434-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Триумфирај во животот : усоврши ги срцето и умот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in