Трнлива вистина

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 524 | Димензии: 20 | Корица: мека

Рејчел и Роуз, сега жени со возрасни деца, конечно се соочуваат со судбината што ги прогонува речиси половина век кога беа заменети во болницата. Она што сега им се заканува може целосно да им го загорчи животот и да ги открие длабоко скриените тајни…

Цена: 490 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Трнлива вистина

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-944-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Трнлива вистина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in