Царска потера

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 552 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Котон Малоун е убеден дека татко му загинал во катастрофална подморничка несреќа,додека не налета на шокантни податоци – неговиот татко всушност се наоѓал на таен нуклеарен брод којшто исчезнал под ледените брегови на Антарктикот.Две близначки чијшто татко бил на истата тајна мисија му откриваат на Малоун дека нацистите го истражиле Антарктикот повеќе децении пред Американците. Малоун дознава дека гробните списи укажуваат на тоа дека кобното патување на неговиот татко е тесно поврзано со откритието кое може да предизвика огромни последици за човештвото.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(2 оценки на корисници)

Цена: 350 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Царска потера

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-651-6

2 оценки за Царска потера

  1. Rated 5 out of 5

    Даниела Карастојанова (верификуван корисник)

  2. Rated 5 out of 5

    Ilinka Cekova (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in