Централ Парк

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: Central Park | Бр. на страни: 320 | Димензии: 20 | Корица: /

Една средба станува соучесник на играта на судбината...

Животот е чудесен лавиринт, составен од серија на случајности. Еден малку зрно песок во вртлогот на секојдневниот живот е во можност да си поигра со нашите животи. Можеби, сепак, ништо не се случува случајно ...
Њујорк. Двајца непознати луѓе се будат на клупа во Централ Парк. Алис, припадничка на Париската полиција и Габриел, американски џез пијанист, не се сеќаваат што се случи претходната ноќ. Последното нешто на што се сеќава Алис е прославата со нејзините пријателки во еден ноќен клуб на Шанзелизе, додека Габриеловата меморија завршува со концертот во Даблин. Кога ќе тргнат во потрага по вистината, она што ќе го откријат ќе го претвори нивниот светот наопаку. Тоа утро ќе го паметат цел живот ...

Мајсторски дизајниран психолошки трилер украсен со најдобрите емоции, ќе ги оживее вашите сетила!
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(13 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Централ Парк

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-443-5

13 оценки за Централ Парк

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Многу интересна книга, цело време те држи во неизвесност. За разлика од другите негови книги може да се каже дека е пореална.

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Preubava Kniga 🙂

 6. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Angela Manasieva (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Многу убава книга и чувствителна предобар писател ги имам сите негови книги купено и прочитано. Омилен ми е писателот и неговиот начин на пишување едноставно неможам да се разделам од неговоте книги. За него дознав во Македонија а исто така за вљубените во книгата би ја препорачала Paulina Simons само на англиски.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in