Цут на цреша

Издавач: ИЛИ-ИЛИ | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Цут на цреша | Бр. на страни: 142 | Димензии: 20 | Корица: /

Во потрага по тајната на своето потекло. Во овој интимен трилер, лирската проза на авторката побудува едно размислување за идентититот и наследството.

Цена: 250 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Или-Или

Report an abuse for product Цут на цреша

Категорија:
ИСБН: 978-608-261-055-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Цут на цреша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in