Цвеќе над инферно

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Fiori sopra l'inferno | Бр. на страни: 385 | Димензии: 21 см | Корица: мека

...Јас сум криминалистички профилер и секој ден одам над пеколот. Не носам пиштол, ниту униформа, затоа што моето чувство е единственото оружје што ми треба. А, тоа никогаш не ме изневерило. Се викам Тереза Баталја и имам тајна што не смеам да ја признаам никому. Дури ни себеси. Во изолирана заедница во северна Италија, пронајдено е тело на маж без облека и без очи. Опасноста демне од длабочините на мрачното загадочно минато на планините, а Тереза мора да ја открие вистината пред да ја изневери умот и телото.

Цена: 590 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Цвеќе над инферно

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0803-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Цвеќе над инферно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in