УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА – ЗАБАВА ЗА СИТЕ (2)

Автор: /
Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА - ЗАБАВА ЗА СИТЕ (2) | Бр. на страни: 28 | Димензии: / | Корица: /

УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА ЗАБАВА ЗА СИТЕ ПИШИ БРИШИ – КРЕАТИВНА БОЕНКА Драги деца, Креативните боенки ПИШИ – БРИШИ, покрај 24 – те внатрешни страници имаат плус 4 внатрешни корици за цртање, пишување и решавање. 28 страници за незаборавна забава и учење низ игра. Пишувајте, цртајте, решавајте и тоа неограничено безброј пати. Повторно и повторно пишувајте и цртајте со фломастер, а бришете со сунѓер или платно. Ви посакуваме ретки и пријатни мигови на пишување, цртање и бришење!

Цена: 75 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА – ЗАБАВА ЗА СИТЕ (2)

Категорија:
ИСБН: /

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА – ЗАБАВА ЗА СИТЕ (2)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in