Училиште за ангели или сe што знам за љубовта

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 138 | Димензии: 20 | Корица: /

Исидора Бјелица е потврдено име не само како автор, туку и како колумнист, филмски критичар, режисер, сценарист. Таа е навистина плоден автор и може да се пофали со својата бројка напишани романи кои се преведуваат на англсики, руски, француски, шпански, македонски итн. Таа во овој рома вели: благодарноста не подразбира само благодарност само за она што го препознаваме како добро во нашиот живот, туку, спротивното, таа значи да се препознае благодетот што ни го донесе сето она што луѓето најчесто го препознаваат како несреќа.

Цена: 340 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Училиште за ангели или сe што знам за љубовта

Категории: ,
ИСБН: 978-608-228-404-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Училиште за ангели или сe што знам за љубовта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in