Училиште

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Училиште | Бр. на страни: 78 | Димензии: 167x240 | Корица: тврда

Не се вели залудно: Од колепка, па до гроб, со секакво бреме, најубаво е училишното време! Во оваа книга, која претставува еден интересен вовед и водич низ училишниот живот за секој ученик, времето поминато во училиште е прикажано како најбезгрижниот и највесел период во животот на секој човек. Топло им ја препорачуваме на сите ученици.

Цена: 179 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Училиште

Категорија:
ИСБН: 978KK00191

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Училиште”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in