Уметноста на инсталацијата во новиот милениум : империја на сетилата

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Уметноста на инсталацијата во новиот милениум : империја на сетилата | Бр. на страни: 200 | Димензии: A4 | Корица: мека

Уметноста на инсталацијата во новиот милениум : империја на сетилата Оливиера, Николас Де ; Оксли, Никола ; Петри, Мајкл Уметноста на инсталацијата во новиот милениум : империја на сетилата Оливиера, Николас Де ; Оксли, Никола ; Петри, Мајкл

Цена: 600 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Уметноста на инсталацијата во новиот милениум : империја на сетилата

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-115-3

Questions and Answers

You are not logged in