Upravljanje ljudskim resursima u građevinarstvu

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 168 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 872 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Upravljanje ljudskim resursima u građevinarstvu

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-563-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Upravljanje ljudskim resursima u građevinarstvu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in