Управување со промените

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 75 | Димензии: / | Корица: /

/

Цена: 150 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Управување со промените

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-560-Х

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Управување со промените”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in