Урбанон: Тајните Документи

Издавач: Современост | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 204 | Димензии: 21 | Корица: мека

...Дали знаеш за невестата на мостот? А за човекот во прозорецот? Зелената куќа? Дали веруваш во урбани легенди и страшни приказни?

Што ако ти кажам дека сите урбани легенди се вистинити, и дека има тајна организација чија главна задача е да го испитува паранормалното? Никој не знае дека постои, и нејзините агенти се шетаат неприметно меѓу нас. Помеѓу страниците на оваа книга се наоѓаат извештаи токму од агентите кои ги истражуваат урбаните легенди, натприродното и она што чука во ноќта.

Внимание! Ова не е роман. Ова се тајни документи кои опишуваат настани што не спаѓаат во рамката на нормалното и можат да ја сменат твојата перцепција за реалноста.

Цена: 300 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Урбанон: Тајните Документи

Категорија:
ИСБН: 978-608-4501-46-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Урбанон: Тајните Документи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in