Уставно право

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 804 | Димензии: 0x0 | Корица: мека

Се работи за оригинален и висококвалитетен научен труд и за извонредно дидактичко средство, како плод на научната компетентност и користената методологија. Пред нас е дело пишувано според европски научни и образовни стандарди, со далеку поширока вредност од националната.

Цена: 1200 ден 960 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Уставно право

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-590-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Уставно право”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in