Ужаси на историјата: Страшните Египќани

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Ужаси на историјата: Страшните Египќани | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Историјата никогаш не била пострашна. Оваа книга изнесува страшни податоци за легендарните фараони и сиромашните селани кои живееле пред неверојатни 5 000 години!

Цена: 100 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Ужаси на историјата: Страшните Египќани

Категорија:
ИСБН: 989PD2939100701

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ужаси на историјата: Страшните Египќани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in