Вашето дете – како вистински да го сакате

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 168 | Димензии: 125X200 | Корица: мека

Практичен прирачник за секој родител кој сака да го изведе своето дете на вистинскиот животен пат. Едноставно напишана и лесно разбирлива, оваа извонредна книга ќе ви помогне да изградите вистински односи со своето дете, засновани врз љубов, разбирање и доверба. По своето појавување во 1977 год. беше продадена во над еден милион примероци и стана светски бестселер.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Вашето дете – како вистински да го сакате

Категорија:
ИСБН: 9786082010397

1 оценка за Вашето дете – како вистински да го сакате

  1. Rated 5 out of 5

    Vesna Pesheva Jankovski (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in