Вини Пу / Александар А.Милн

Издавач: Макавеј | Јазик: Македонски | Година: 2023
Оригинален наслов: Winnie-the-Pooh / A.A. Milne | Бр. на страни: 121 | Димензии: A5, 21cm | Корица: мека

Придружете му се на симпатичното мече Вини Пу и на неговите пријатели Гуденце, Зајко, Клапушко, Бувче, Кенгу и Урче, во волшебните авантури во Стоарската Корија. Со своите шармантни ликови и каприциозно раскажување, волшебниот свет на Милн се негува со генерации, потсетувајќи нè на важноста на пријателството, имагинацијата и слатките мигови што го прават животот навистина посебен. „Вини Пу“ е прекрасно патување во срцето на детството, каде секој ден е авантура што чека да се случи. Аудио-книга во прилог!!!

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Макавеј

Report an abuse for product Вини Пу / Александар А.Милн

Категории: ,
ИСБН: 978-608-205-520-6

Questions and Answers

You are not logged in