VIP-новите колумни на Лелја Сабит

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: l;l; | Бр. на страни: 277 | Димензии: 205x137 | Корица: мека

Во нејзините ИЗЛОГ колумни секогаш го купувате тоа што Ви се продава. Без скриени фалинки, без лажни претензии, без лажна љубезност, без лицемерни четки и без извештачени додворувања или реклами. Но, секогаш културно и со восхитувачка елеганција на јазикот и зборот, изрази на нејзината природна аристократија. Д-р Каролина Атервуд

Цена: 500 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product VIP-новите колумни на Лелја Сабит

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-812-1

Questions and Answers

You are not logged in