Вистинска илузија во лажен свет

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Вистинска илузија во лажен свет | Бр. на страни: 194 | Димензии: 20см | Корица: тврда

Освојувајќи го Лондон, Рамелија, Сидни и Ленона се враќаат во Париз каде ги минале најубавите универзитетски години. Што се случува кога по неколку-дневно забавување посебните копликации на разликите во животот на секоја од нив се испреплетуваат во едно? Имаат ли право најблиските да го решаваат проблемот што е ваш и дали може да и се суди на таквата одлука со оглед на условите на ситуацијата? Или секој човек мора сам да одлучи колку вистини може да поднесе?

Цена: 300 ден

15 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product Вистинска илузија во лажен свет

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-201-459-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вистинска илузија во лажен свет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in