Вистински предавства

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: True betrayals | Бр. на страни: 572 | Димензии: / | Корица: мека

Нора Робертс, презентира возбудлива приказна за семејни тајни, неочекувани страсти и дерби со чистокрвни коњи… Келси Бајден отсекогаш верувала дека нејзината мајка е мртва. Но, сега, ја открива вистината, по многу години поминати во затвор за убиство, Наоми Чедвик е сè уште жива. Сега, на фармата за коњи на Наоми, Келси се обидува да го среди својот живот кој бил една голема лага. Најголем поттик ѝ е љубовта кон нејзината мајка. Границите на љубовта можат да бидат кршливи… како што научи Келси од нејзиниот неодамна завршен брак. Но, додека двете жени повторно ја градат својата врска, Келси се наоѓа во една возбудлива нова романса. Затоа таа мора да одлучи, еднаш засекогаш… кому може да му верува?

Цена: 550 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Вистински предавства

Категории: , ,
ИСБН: 978-9989-32-985-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вистински предавства”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in