Вистинскиот за мене

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Real | Бр. на страни: 322 | Димензии: 21 | Корица: /

Паднат боскер. Жена со скршен сон. Мрачна тајна што има моќ да уништи сè… Тејт Ремингтон – едниот и единствен – е ѕвезда на опасните борби во подземјето. Жените го обожаваат, сонуваат за него и збеснуваат по него. Мажите му завидуваат и сакаат да бидат како него. Кога Брук случајно завршува на негова борба и тие прекрасни сини очи се вперуваат во неа, таа заборава сè, дури и сопственото име. А неговото величествено, мускулесто тело дополнително придонесува за ова. Нејзиниот живот се превртува наопаку кога ова совршенство ѝ нуди работа која може да ѝ отвори многу врати во животот. Но поранешниот боксер е непредвидлив и опасен и ја привлекува, онака неодоливо, животински. Ремингтон Тејт е најсилниот, но и најконфузниот маж што некогаш го запознала. Во нивниот комплициран работен однос, копнежот се меша со доверливост, врели бакнежи со болка и страв – страв дека двајцата може да бидат уништени од неговата мрачна тајна…

Цена: 420 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Вистинскиот за мене

Категории: ,
ИСБН: 978-608-260-055-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вистинскиот за мене”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in