Вистинскиот

Автор: Џон Марс
Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 345 | Димензии: 21 | Корица: мека

КОЛКУ ДАЛЕКУ БИ ОТИШЛЕ ДА ГО НАЈДЕТЕ ВИСТИНСКИОТ?

Малку плунка на чепкалка за уво, тоа е сè што треба. Еден брз тест на ДНК за да се најде совршениот партнер – оној за кого сте генетски создадени. Декада откако научниците откриваат дека секој има еден ген што му е заеднички само со една друга личност на светот, милиони веќе го имаат направено тестот, очајни да пронајдат вистинска љубов. Сега, уште пет души го наоѓаат својот Спој. Но дури и сродните души имаат тајни. А некои од нив се пошокантни – и посмртоносни – од други…

Што ако дознаеш дека Вистинскиот за тебе всушност е сериски убиец? Или што ако дознаеш дека Вистинскиот за тебе веќе е женет и има деца? До каде се оди за вистинска љубов и колку може да биде силна таа вистинска љубов кога делиш ген со некого?

Ова е еден различен психолошки трилер, уникатна книга што загарантирано ќе ве држи во неизвесност до самиот крај.

Рангирано 5.00 од 5 според 3 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 420 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Вистинскиот

Категорија:
ИСБН: 978-608-4672-76-0

3 оценки за Вистинскиот

 1. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  ригинална приказна испреплетена со незаборавни ликови, прекрасни дијалози, интриги, пресврти… и разрешува едно прашање: Што е всушност љубовта и што се би жртвувале за таа љубов да се круниса со пламен.Благодарам на Сакам Книги што ми ја подарија, навистина ми се допадна! 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in