Витези од Соседството

Издавач: Стрип Квадрат | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Витези од Соседството | Бр. на страни: 48 | Димензии: 30 | Корица: /

„Витези од соседството“ е стрип албум од двоецот Јордан Коцевски/ Дарко Богданов, во кој се опфатени урбани приказни обработени во ноар стил, во кои јунаците не се суперхерои, туку обични луѓе „од соседството“ на кои им се случуваат необични ситуации кои би можеле на секого да му се случат. Како тие ќе се справат со нив, и дали ќе испаднат херои, ќе дознаете на 48-те страници од овој стрип албум.

Цена: 203 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Стрип Квадрат

Report an abuse for product Витези од Соседството

Категорија:
ИСБН: 978-608-4719-13-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Витези од Соседството”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in