Владетел од сенка

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Владетел од сенка | Бр. на страни: 0 | Димензии: 20 cm | Корица: мека

Најновиот трилер на неповторливиот Донато Каризи.
Рангирано 5.00 од 5 според 5 рејтинзите на корисниците
(5 оценки на корисници)

Цена: 550 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Владетел од сенка

Категорија:
ИСБН: 000000000VS

5 оценки за Владетел од сенка

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Izvonredna kniga. No prvo treba da se procita “Shepnuvacot”. Donato Karizi e vistinski majstor.

 3. Rated 5 out of 5

  Марјана Георгиевска (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Navistina knigata e predobra

 5. Rated 5 out of 5

  Ema

  Kolku strani e knigata?

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in