Владимир Алексеевич Мошин – животен пат и научно дело

Издавач: Mенора | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Владимир Алексеевич Мошин - животен пат и научно дело | Бр. на страни: 318 | Димензии: Б5 | Корица: /

Книгата е 11-ти том во комплетот Владимир Мошин - избрани дела.

Цена: 3600 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Издавачка куќа Менора

Report an abuse for product Владимир Алексеевич Мошин – животен пат и научно дело

Категорија:
ИСБН: ISBN 978-608-200-386-3

Questions and Answers

You are not logged in