Владимир Алексеевич Мошин : животен пат и научно дело

Издавач: Менора | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Владимир Алексеевич Мошин : животен пат и научно дело | Бр. на страни: 317 | Димензии: / | Корица: мека

/

Цена: 2400 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Издавачка куќа Менора

Report an abuse for product Владимир Алексеевич Мошин : животен пат и научно дело

Категорија:
ИСБН: 978-608-200-357-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Владимир Алексеевич Мошин : животен пат и научно дело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in