Vlaknima ojačani polimerni kompoziti

Издавач: Partenon | Јазик: Srpski | Година: 2002
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 160 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 456 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Vlaknima ojačani polimerni kompoziti

Категорија:
ИСБН: 86-7157-224-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Vlaknima ojačani polimerni kompoziti”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in