Внатрешната свест

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: The inner consciousness | Бр. на страни: 112 | Димензии: 125/200 | Корица: тврда

Внатрешната свест е уште една од низата извонредни книги од Аткинсон во која ќе прочитате за менталните феномени, интуицијата, промисленоста и, воопшто, за внатрешните мисли, кои играат најважна улога во менталната слика на секој поединец. Не можете да ја промените природата на мислата, но можете да управувате со нејзиното кормило. Она што ви зборува сте вие самите, затоа не затворајте ја вратата на вашиот ум пред тоа. Дозволете ѝ на светлината во вас да ги испрати своите зраци во вашата свест за да ви го осветли и јасно да ви го покаже патот по кој мора да чекорат вашите нозе. Преземете одговорност и покажете ја вашата надмоќност!

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Внатрешната свест

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-478-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Внатрешната свест”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in