Во еден момент

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 302 | Димензии: 20 | Корица: мека

Краток опис
Лиза и Артур можат да се видат само еднаш годишно. Тој целиот живот го поминува барајќи ја... А таа својот чекајќи го... Лиза сонува за тоа да стане актерка. За да ги плати студиите, работи како келнерка во еден бар на Менхетн. Една вечер таму го запознава младиот доктор, Артур Костело и нејзиниот живот се менува од корен. Артур ќе направи се за да ја освои Лиза. Во градот полн со неочекувани пречки, на сите начини ќе се обиде да дојде до неа. Но, Артур не е обичен маж - тој на Лиза и ја открива вистината што го спречува да создава иднина со неа : неверојатна, a пореална и од самиот живот. Во Њујорк каков што се уште не сте го запознале, Артур и Лиза ќе мораат да ги обединат своите сили за да побегнат од стапицата пострашна и од најлошиот непријател: времето.

Цена: 199 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Во еден момент

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-464- 0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Во еден момент”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in