Во моето меше живее некое животинче

Издавач: Бегемот | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 48 | Димензии: 250x150 | Корица: тврда

ДУХОВИТА КНИГА ЗА ЕДНО НЕОБИЧНО ТАИНСТВЕНО ЖИВОТИНЧЕ.

„По една авторска средба, млада мајка ми раскажа забавна приказна. Нејзината неколкугодишна ќеркичка се вслушала во својот раскркорен стомак и била убедена дека во него живее некое животинче. Констатирав дека е тоа фантастична идеја да напишам книга.“

Гжегож Касдепке
Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 350 ден

16 на залиха

Спореди
Продавач Бегемот

Report an abuse for product Во моето меше живее некое животинче

Категорија:
ИСБН: 978-608-4718-65-9

1 оценка за Во моето меше живее некое животинче

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in