Во вортексот на остварените желби

Издавач: Антолог | Јазик: македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: U vortexu ostvarnih želja | Бр. на страни: 276 | Димензии: 13x20 | Корица: мека

БЕСТСЕЛЕР ОД АНА БУЧЕВИЌ, НАЈЗНАЧАЈНАТА БАЛКАНСКА АВТОРКА НА МОДЕРНА ПСИХОЛОГИЈА И МОТИВАЦИСКИ ГОВОРНИК БРОЈ 1!

Креирајте ја сопствената стварност со помош на Законот на привлекувањето и станете сведок на чудата во својот живот!

Знаеме ли кои сме, всушност? И што е животот? Кога ќе се потсетиме на еден закон на кој заборавиле да нè научат во училиште, сè добива сосема друга смисла. Тоа е Законот на привлекувањето, кој е тука и дејствува. СЕКОГАШ. Прашање е само дали сме свесни за тоа.

Сите сме креатори на сопствениот живот, само некој го креира свесно, а некој несвесно. Сите имаме добиено дарба со која ќе знаеме дали сме на добриот пат или малку сме скршнале од него. Таа дарба се нашите емоции. Тие се наш водич и показател на нашите мисли, кои се креативни. Емоциите ни зборуваат какви ни се мислите и што ќе привлечеме во својот живот.

Постојат алатки и методи што ги користиме и тогаш животот добива сосема друга смисла зашто почнуваат да се случуваат ЧУДА! Чудата се основа на животот! И, ако во вашиот живот не се случуваат чуда, некаде грешите... Можете да привлечете пари, здравје, љубов, изобилство и среќа...

Можете да бидете и да имате сè што ќе посакате затоа што и сте дошле на овој свет за да искусите кои сте навистина! КРЕАТОРИ НА СОПСТВЕНАТА СТВАРНОСТ!

Цена: 650 ден

17 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Во вортексот на остварените желби

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-232-8

Questions and Answers

You are not logged in