Водич за вљубените

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: The lovers'book | Бр. на страни: 194 | Димензии: 125 х 195 | Корица: /

Дали сте се нашле во ситуација кога не можете да пронајдете оригинален подарок за „Св. Валентин“, и цело време мислите дека подарокот на вашиот љубен ќе биде многу поинтересен од вашиот? Па, престанете да се грижите. „Водичот за вљубените“ е подарокот погоден за секој! Исполнет со прекрасни совети, факти и анегдоти за љубовта, овој водич ве носи во светот на романтиката преку големите љубовни приказни од сегашноста и минатото, од литературата и од филмот, ви ги нуди најдобрите љубовни рецепти, ве носи на светските топ-дестинации за вљубените и ви нуди уште многу интересни начини да ја изразите љубовта, или пак да го натерате вашиот партнер да го стори тоа. Сѐ што е потребно да знаете за да бидете совршен љубовник, се наоѓа токму во оваа книга! Сѐ што е потребно да знаете за да бидете совршен љубовник се наоѓа токму во оваа книга!
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Водич за вљубените

Категорија:
ИСБН: 9786082300061

1 оценка за Водич за вљубените

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in