Волшебната топка

Издавач: Прозарт Паблишинг | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Sihirli top | Бр. на страни: 200 | Димензии: 20 см | Корица: /

Уште една книга од можеби најпродаваниот современ турски писател за деца, Фатих Ердоган. Препорачано за деца над 7 години. Дениз посакуваше да стане добар фудбалер, но по малку му недостасуваше талент. Најпрвин, мораше да научи како добро да ја шутира топката. Но, топката никогаш не одеше таму каде што тој ја упатуваше... Откријте што ќе се случи доколку топката е... Волшебна!

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Прозарт Медиа

Report an abuse for product Волшебната топка

Категорија:
ИСБН: 978-608-256-039-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Волшебната топка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in