Волшебни тркала

Издавач: феникс | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Волшебни тркала | Бр. на страни: 32 | Димензии: 21x30 | Корица: /

„Волшебни тркала“ е шестата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Запознајте се со превозните средства низ прекрасните песни и илустрации на авторката и илустраторка Славица Купенкова. Читајте песнички, сечете и лепете стикери, цртајте, бојте и забавувајте се! Нашиот тим подготви и многу активности за наставниците и родителите како и за секое од изданијата од оваа едиција.

Цена: 190 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product Волшебни тркала

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-33-824-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Волшебни тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in