Волшебниот автомобил

Издавач: Прозарт Паблишинг | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Sihirli araba | Бр. на страни: 188 | Димензии: 20 см | Корица: /

Берке доби автомобил со педали како подарок од неговиот другар, автомеханичарот чичко Аднан.Подарокот изгледаше како обичен автомобил со педали и навистина беше обичен автомобил. Сè додека Берке не ја изговори својата желба под огромното дабово дрво во паркот...

Цена: 300 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Прозарт Медиа

Report an abuse for product Волшебниот автомобил

Категорија:
ИСБН: 978-608-256-094-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Волшебниот автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in