Воспитување на децата : најдобрите совети

Автор: /
Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Воспитување на децата : најдобрите совети | Бр. на страни: 136 | Димензии: 20 | Корица: мека

Овде ќе ги најдете златните правила и совети од психолозите за воспитувањето на децата. Оваа едноставна книга може да направи огромна разлика во начинот на кој го воспитувате вашето дете. Ќе прочитате што велат за тоа познатите психолози, кои се нивните охрабрувачки изрази и цитати, кои се алтернативните образовни методи, кои однесувања на децата не смеете да ги толерирате и ќе ги дознаете разликите меѓу обичното и мудрото родителство. Монтесори, Владета Јеротиќ, Јулија Хипенрејтер и познати психолози од Харвард се само дел од експертите кои ги споделуваат своите генијални совети за воспитување на децата.

Цена: 300 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Воспитување на децата : најдобрите совети

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-430-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Воспитување на децата : најдобрите совети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in