Врати ми се

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Врати ми се | Бр. на страни: 319 | Димензии: 105x200 | Корица: /

Ова е најважниот ден во Итановиот живот.Денес жената која што одсекогаш ја љубел се мажи за друг човек. Денес ќе им се даде нова пролика. Итан има неверојатни дваесет и четири часа да го промени целиот живот, или засекогаш да го изгуби. Едно утро Итан ќе добие покана за свадба на жената која некогаш одамна ја љубел, но која ја оставил за да и се посвети на кариерата. Тој е сега еден од најдобрите психијатри на Менхетн-богат, познат но многу осамен. Ова е ден кога тој реши да ја поправи грешката од минатото и повторно да ја освои Селин. По збрканите дваесет и четири часа обвиткани со мистерија, Итан ќе го убие непознат маж. Меѓутоа следното утро ќе се случи нешто неверојатно-Итан ќе се разбуди и ќе сфати дека, со игра на судбината, повторно го проживува истиот ден. Дали ќе успее навреме да ја искористи приликата што ја доби???
Рангирано 4.6666666666667 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(9 оценки на корисници)

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Врати ми се

Категорија:
ИСБН: 978KK00646

9 оценки за Врати ми се

 1. Rated 4 out of 5

  Marija Stojanoska (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Ajdan Asllanaj (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 4 out of 5

  Данче Пејиц (верификуван корисник)

 6. Rated 4 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Одлична ! Не те остава да ја оставиш , да се одмориш 🙂

 8. Rated 5 out of 5

  Milena Petrovska (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Me voodusevi, nemam zborovi 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in