Време на самракот

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Време на самракот | Бр. на страни: 106 | Димензии: 21 | Корица: /

Книга поезија со поговори од Димитар Пандев и Славчо Ковиловски

Цена: 290 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Време на самракот

Категорија:
ИСБН: 978-608-265-038-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Време на самракот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in