Врвови и долини

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Peaks and valleys | Бр. на страни: 106 | Димензии: 112x180 | Корица: /

Во приказната за Врвови и Долини ќе откриете како:ПОБРГУ ДА ИЗЛЕЗЕТЕ ОД ДОЛИНАТА ПОДОЛГО ДА ОСТАНЕТЕ НА ВРВОТ ДА ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ВРВОВИ И ПОМАЛКУ ДОЛИНИ Врвовите и Долините не се само добрите и лошите времиња што ви се случуваат.Тоа се и вашите внатрешни чувства и вашите реакции на надворешните настани.Врвовите и Долините се поврзани.Грешките што ги правите во денешните добри времиња ги создаваат утрешните лоши времиња.Мудрите постапки во денешните лоши времиња ги создаваат утрешните добри времиња.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Врвови и долини

Категорија:
ИСБН: 978-608-4577-41-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Врвови и долини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in