Вселена Универзум

Автор: /
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Вселена Универзум | Бр. на страни: 32 | Димензии: 217х265 | Корица: /

Кои нешта постојат во вселената? Од што се составени Сонцето, Месечината и Земјата? Што е ѕвезда? Сите прашања што ги поставуваат децата се одговорени тука.

Цена: 150 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Вселена Универзум

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-344-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вселена Универзум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in