Вселена

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Space | Бр. на страни: 46 | Димензии: 210х297мм | Корица: /

Отворете ја книгава и откријте ги одговорите на купиштата интересни прашања за науката. Ќе најдете фантастични слики кои ќе ви помогнат за дополнително објаснување на нештата, цртежи кои ќе ве натераат да се кикотите и забавни работи што можете сами да ги направите.

Тогаш, зошто чекате?
Прашувајте!
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 99 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Вселена

Категорија:
ИСБН: 608204223-9

1 оценка за Вселена

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    ОВОЈ АТЛАС СУПЕР Е

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in