Втор откос

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 190 | Димензии: 21 | Корица: мека

Возбудлив трилер од почеток до крај!

Приказна за битката на поединецот против корумпираниот систем.

„Втор откос“ е роман, во кој преку главниот лик Симон, војник специјалец, добиваме слика за тоа како во секој од нас постои она двојство на добро и зло. На човек и ѕвер. На грижлив татко и сопруг од една страна и тренирана машина за убивање, од друга. За грдото лице на војната и она што таа го прави од луѓето. За корумпираноста на системот... Човечките судбини... Потребата да се биде херој... Приказна што ве држи напнати од пресврт до пресврт, до самиот крај.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 290 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Втор откос

Категорија:
ИСБН: 978-608-4641-78-0

1 оценка за Втор откос

  1. Rated 5 out of 5

    Јасмина

    Преубава книга

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in