X. Y. Z.

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: X. Y. Z. : a detective story | Бр. на страни: 108 | Димензии: 20 | Корица: мека

ЕКСКЛУЗИВНО ВО ПРЕДПРОДАЖБА на КупиКнига.мк „X. Y. Z.“ во издание на ЃУРЃА! Достапен од 08.09.2020. Грабнете ги првите примероци. Фасцинантна книга, се чита како мистериите на Холмс, бидејќи авторот, несомнено, прави одлична работа испреплетувајќи ги настаните во оваа сложена мала загатка. Изобилство од изненадувања, возбуда и тајни. Мајсторски напишана, вешто обмислена. Зачудувачки многу во една толку мала книга. Која е мистеријата во Масачусетс? Ова е дефинитивно вашата следна омилена детективска книга.

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product X. Y. Z.

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-441-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “X. Y. Z.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in