За енергијата и успехот!

Оригинален наслов: За енергијата и успехот! | Бр. на страни: 128 | Димензии: 21 | Корица: мека

Денес, се почесто се среќаваме со модерни професии кои се грижат за режим на исхрана, физичка активност, мотивација за психа. Во трката за времето како што најчесто умееме да кажемe, барем здраво да се храниме, повеќе да вежбаме, позитивно да мислиме-медитираме. Трите предуслови за здрав живот. Одделив, определено време во проучување за секој од овие методи, сакајќи да увидам и да се уверам кој од нив би имал најголемо влијание врз мојата енергија. Искуството ми покажа дека само доколку се практикуваат сите три во комбинација - можат да го дадат својот максимум во ослободување на позитивните ефекти. Овој примерок е сублимат од 3 во 1 на актуелните наведени професии на денешницата: нутриционисти, фитнес тренери и мотивациони говорници, како и појаснување за нивното влијание во постигнување на успех во животот на секој поединец. Се надевам ќе успее да ви помогне!

Цена: 370 ден 315 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product За енергијата и успехот!

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4774-02-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “За енергијата и успехот!”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in