За сите деца

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 82 | Димензии: 14,5х20,5 | Корица: /

Песни за деца што ги кажуваат првите зборови до деца што одат на училиште, а од перото на баба Вера Лилиќ. Тука се сите овошја, зеленчуци, витамини и вкусни плодови. Тука се сите животни од зоолошката градина и од шумата. Тука се сите годишни времиња и промени на природата. Тука се сите детски универзуми: родителите, игрите, другарствата, симпатиите, занимациите и првите оцени. Ова се песни за сите деца што растат и се радуваат!

Цена: 200 ден

7 на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product За сите деца

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-428-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “За сите деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in