Зачини и зачински растенија

Издавач: Младинска книга | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Зачини и зачински растенија | Бр. на страни: 126 | Димензии: 10,5 х 14,8 | Корица: /

Прирачник за употребата на зачинските растенија во кујната, нивното својство и историја.

Цена: 290 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Младинска книга

Report an abuse for product Зачини и зачински растенија

Категорија:
ИСБН: 9786084500124

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Зачини и зачински растенија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in