ЗАГАРИТЕ НА НЕВИДЛИВИОТ ЛОВЕЦ

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: ЗАГАРИТЕ НА НЕВИДЛИВИОТ ЛОВЕЦ | Бр. на страни: 176 | Димензии: 20 см | Корица: /

„Оваа книга настана од материјалот што со години го собирав во тутунќесето на мојата душа. А што е тоа тутунќесе!? Коженото ќесе во кое, покрај тутунот, се носат и три други, денес веќе сосема заборавени нешта...“ 

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product ЗАГАРИТЕ НА НЕВИДЛИВИОТ ЛОВЕЦ

Категорија:
ИСБН: 978-608-210-402-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ЗАГАРИТЕ НА НЕВИДЛИВИОТ ЛОВЕЦ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in