Замка

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Die Falle | Бр. на страни: 357 | Димензии: 20 см | Корица: /

Познатата писателка Линда Конрадс е мистерија за читателите и медиумите. Живее многу повлечено. Скоро 11 г. не стапнала надвор од својата вила на Штајнбершкото езеро. Малкумина знаат дека едно лице ја прогонува Линда во соништата.Пред многу години нејзината сестра Ана била убиена ,а Линда го видела убиецот. И, сега, еден ден токму него го здогледува на телевизискиот екран. Само што...никој не ѝ верува...

Цена: 500 ден 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Замка

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0593-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Замка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in