Засекогаш твој

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Every Seventh Wave | Бр. на страни: 0 | Димензии: 21 cm | Корица: мека

Љубовна приказна што се претвора во трилер,брза,духовита и возбудлива...
Неколку капки од Стивен Кинг помешани со Хичкок, а сето тоа раскажано со ведар тон... се чита како да пиеш шприцер во кој има малку арсен...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 420 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Засекогаш твој

Категорија:
ИСБН: 0000зт

1 оценка за Засекогаш твој

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in