Заштитникот

Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: The Guardian | Бр. на страни: 416 | Димензии: 14x21 | Корица: /

Напишана со наелектризирачки интензитет и возбудлива неизвесност, Заштитникот е експлозивна и емоционална приказна за предавството и опсесијата.

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 499 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Заштитникот

Категорија:
ИСБН: 978-608-221-057-5

Questions and Answers

You are not logged in